GLASS & CERAMICS / Glass / Coupe glass 17066404

nr 1706 6404

COUPE GLASS

15 pieces, 1950-tal flerfärgat glas. Diameter: 11 cm. Height: 6, 5 cm, två glas med mikronagg.

15 st, 1950-tal flerfärgat glas. Diameter: 11 cm. Höjd: 6,5 cm

Condition: två glas med mikronagg

700

SEK 450

Monday June 2 2025
at 20:36:19